Džungle a vesmír

před 1 měsícem, 9.6.2019 Tarzani a výzkumníci ze 7. B

V letošním školní roce žáci 7. B zamířili do brněnské metropole. Objevovali záhadný objekt TheRoom (paralelní vesmír) a koruny stromů Jungle parku.

V paralelním vesmíru museli žáci projevit svou kreativitu, schopnost spolupráce a především používat mozek. V brněnském podzemním komplexu bylo pro žáky připraveno celkem osm místností a na jejich konci síň pravdy – souboj s časem a paralelní realitou. Lasery, senzory a technické vychytávky, respektive magické mechanismy, byly objevovány v každé z místností. Žáci obstáli na výbornou.

Návštěva lanového centra v korunách stromů kolem řeky Svratky byla druhou plánovanou akcí našeho výletu. Žáci si vyzkoušeli nejdelší trasu, na které prošli celkem 33 překážek. Někteří překonali sami sebe.

Cíl splněn! Prozkoumáno. :-)