Duben 2016: přijímačky, soutěže, stáže, akce pro rodiče

před 2 roky, 31.3.2016 Podívejte se, co nás ve škole čeká během dubna 2016

Poslední tři měsíce školního roku bývají nejnáročnější. Platí to pro žáky i pro pedagogický sbor a aktuálně to potvrzuje také plán školních akcí na duben, kalendář na příští měsíc je plný od začátku až do konce měsíce. Duben je klíčový pro deváťáky, které čekají přijímací zkoušky na střední školy (všem vám moc držíme palce). Duben bude zároveň napínavý, protože budeme čekat, jak uspějí naši žáci v řadě soutěží, projektů a olympiád (máme zástupce v krajských kolech). Pedagogy čeká příští měsíc spousta kilometrů na cestách. Devět členů našeho sboru vyrazí postupně na stáže v rámci našeho mezinárodního projektu, tři vyučující zamíří do Španělska a dalších šest pedagogů v týdenním intervalu do Maďarska.
Z dubnového plánu ještě zvlášť upozorňujeme na dvě akce pro rodiče. Tou první jsou tradiční třídní schůzky. Kromě obvyklého programu nabídneme rodičům možnost vyjádřit se k práci školy. Uděláme to způsobem tradičním (anonymní anketa během třídních schůzek) i netradičním (překvapení hned po vstupu do školy). Druhou akcí pro rodiče bude oblíbená kavárnička, v tomto školním roce předposlední. Výběr z plánu na duben 2016 je v příloze tohoto článku a také v rubrice Kalendář událostí (pravá lišta webu).