Druhé letošní Kunupky

před 1 rokem, 20.3.2017 Vážně stojí za přečtení!

Po několika málo týdnech spatřily světlo světa další KUNUPKY, časopis žáků naší školy, nad kterým drží odborný dozor pan učitel Jan Kamrla. Druhé Kunupky tohoto školního roku jsou víc než živé a čtivé. Nepostrádají tradiční a oblíbené rubriky (fotoromán, Nikdo není dokonalý, dvojrozhovor apod.) a přidávají další zajímavé počtení, například pohled na práci žákovského parlamentu očima Lucie Herbánské, vzpomínky na lyžák sedmáků nebo třeba „pokec“ s asistentkami pedagoga. Kunupky připravuje tým ve složení: Bětka Černá, Darina Důbravová, Lucie Herbánská, Zuzana Lapčíková, Karolína Tkadlecová, Šimon Ludvíček a Štěpán Omelka (všichni za přispění kolektivu chlapců deváté třídy). Kunupky stojí za podívanou! Nové číslo najdete v příloze tohoto článku i na pravé liště našeho webu (sekce Školní časopis).