Domácí příprava. Co to vlastně je?

před 2 roky, 16.10.2018 Začali jsme třetí cyklus školních kavárniček

Domácí příprava. Co to vlastně je? Tato otázka dominovala prvnímu společnému sezení s rodiči našich žáků v tomto školním roce, jímž jsme odstartovali cyklus oblíbených školních kavárniček. Ten  v naší škole pokračuje už třetím rokem. Že jsme se s tématem trefili do živého, to dostatečně prokázal zájem rodičů. Sešlo se jich 24. A spolu s nimi už tradičně Karel Opravil, náš školní poradenský konzultant, a také vyučující Martina Kozelková, Lucie Kudlová a Zdenka Peterková. V čem se kavárnička lišila od těch předcházejících? Přidali se k nám rodiče, svými dotazy a zapojením do konverzace posouvali kavárničku dál. Bylo moc fajn, že se obě strany vnímaly a poslouchaly, děkujeme, že jste přišli. Příště se sejdeme v lednu nad tématem „Znalosti a dovednosti“.