Dnes učí rodiče!

před 2 roky, 11.4.2016 Tohle platilo v pátek ve druhých třídách.

Paní Vitásková nám za vydatné pomoci své dcery Ely ukázala, jak se peče kváskový chleba. Vytvořily pro nás prezentaci fotografií o přípravě kvásku, předvedly přípravu těsta a v domácí pekárně chleba i upekly. Mezi tím měly děti připravené i pracovní listy s úkoly z českého jazyka i matematiky, které se týkaly chleba. Nechyběla ovšem i ochutnávka a po výborném chlebu se jen zaprášilo. Obě naše páteční paní učitelky si zasloužily velkou jedničku.Paní Vitásková nám za vydatné pomoci své dcery Ely ukázala, jak se peče kváskový chleba. Vytvořily pro nás prezentaci fotografií o přípravě kvásku, předvedly přípravu těsta a v domácí pekárně chleba i upekly. Mezi tím měly děti připravené i pracovní listy s úkoly z českého jazyka i matematiky, které se týkaly chleba. Nechyběla ovšem i ochutnávka a po výborném chlebu se jen zaprášilo. Obě naše páteční paní učitelky si zasloužily velkou jedničku.