Deváťáci už mají certifikáty za absolventské práce

před 11 měsíci, 19.12.2016 Nabízíme Vám video z absolventek i názory deváťáků na absolventské práce

S pocitem úlevy si deváťáci v pátek 16.12. 2016 převzali certifikáty za své absolventské práce. Jak vše dopadlo? Rozdali jsme nejvíc jedniček v jedenáctileté historii absolventských prací v naší škole. A podruhé v historii těchto prací jsme také k těm opravdu výjimečným přidali hodnocení TOP. Neboli práce, které jsme stejně jako spoustu jiných ohodnotili jedničkou, ale které svojí kvalitou převyšovaly ty ostatní. Uvedené hodnocení obdrželi dva žáci, konkrétně Kateřina Chvatíková a Ondřej Staník.

K „absolventkám“ se můžete vrátit ve videu, které zachycuje atmosféru během prezentací - ZDE. V příloze najdete také výsledky anonymní ankety, ve které deváťáci vyjadřovali své názory na užitečnost absolventských prací.