Deváťáci si převzali certifikáty

před 2 roky, 14.12.2015 Deváťáci už znají hodnocení svých "absolventek"

Ve slavnostní atmosféře a s úlevou, že už je po všem, si žáci devátých tříd v pátek 11. 12. 2015 převzali hodnocení absolventských prací. Ceremoniálu byli přítomni všichni vyučující druhého stupně. Ti znovu ve shodě konstatovali, že absolventské práce se deváťákům podařily a jako celek byly patrně nejlepší za posledních deset let. Poprvé v historii těchto prací jsme také k těm opravdu výjimečným přidali hodnocení TOP. Neboli práce, které jsme stejně jako spoustu jiných ohodnotili jedničkou, ale které svojí kvalitou převyšovaly ty ostatní. Uvedení hodnocení obdrželi tři žáci 9.A a tři žáci 9.B. Konkrétně Kateřina Důbravová, Dominika Tvrdoňová, Pavlína Vlčnovská (9.A), Martin Hráček, Romana Šáchová a Pavla Španělová (9.B).

K „absolventkám“ se můžete vrátit ve videu, které zachycuje atmosféru během prezentací. Podívejte se také na fotografie z předávání certifikátů.