Další postup do krajského kola!

před 2 roky, 13.3.2016 Dva naši žáci postoupili do krajského kola recitační soutěže

Dva ze tří. To není název žádné akce v některém z blízkých supermarketů, ale stručné zhodnocení účasti našich žáků v okresním kole recitační soutěže. Do krajského kola postoupili dva ze tří našich zástupců, konkrétně Rozálie Kropáčková (3.A) a Šimon Ludvíček (6.A). „Postoupila jsem i díky tomu, že jsem se dokázala zbavit trémy. Měla jsem velký strach z poroty, příště už to pro mě bude lehčí, do krajského kola se moc těším,“ svěřila se Rozálie. Dál už postoupit nemůže, krajské kolo je v mladší kategorii tím nejvyšším možným. Ambice probojovat se až na celostátní úroveň neskrývá Šimon. „Moc bych o to stál. Doufám, že se v krajském kole neztratím,“ uvedl Šimon.

Školu v okresním kole soutěže v recitaci reprezentovala ještě Nelly Olbertová (6.A). Ta sice v této soutěži už dále nepostoupila, ale vše si vynahradila ještě během téhož dne. V krajském kole soutěže hry na keyboard, ve kterém reprezentovala kunovickou ZUŠ, obsadila druhé místo.

Všem našim úspěšným reprezentantům gratulujeme a do krajského kola, které se koná 21. dubna, přejeme hodně štěstí.