Další kavárnička. Už v úterý!

před 11 měsíci, 19.1.2017 Přijďte si povídat o tom, jakou roli hraje ve škole i v životě pochvala

Náš školní poradenský konzultant, Mgr. Karel Opravil, Vás srdečně zve na druhou kavárničku tohoto školního roku. Kavárničku, která se uskuteční v úterý 24.1.2017 (začátek 17.00), Karel Opravil také sám povede. Téma „Chválení chválí“ je na první přečtení poněkud záhadné, ale má jednoduché vysvětlení. Bude se mluvit o významu pochvaly a ocenění ve výchově, ve škole, v životě, v rodičovství i v partnerství. Předpokládaný konec kavárničky je v 18.00 a stejně jako v případě všech předcházejících kavárniček nám i tentokrát výrazně pomůže, když svoji účast aspoň den předem potvrdíte (zskunup@zskunup.cz). Kavárnička je volně přístupná pro všechny zájemce, nejen z řad rodičů žáků naší školy. „Nesmírně si cením vstřícnost a otevřenost, se kterou rodiče ke kavárničkám přistupují a těším se na všechny další,“ vzkazuje Karel Opravil.