Čtyři roční období. A dvě první třídy!

před 3 měsíci, 6.4.2018 Zápisová čísla jsou příznivá. Pro rodiče i pro školu

Kvetoucí jaro, prosluněné léto, barevný podzim a úžasně bílá zima. Dohromady jeden rok. Školní rok. Předškoláčkům, kteří u nás v pátek 6.4.2018 úspěšně absolvovali zápis do prvních tříd a prošli přes všechna čtyři roční období, se ten rok začne počítat od léta. Velké překvapení to není, školní rok přece začíná v září, a to je ještě léto  v plné síle. Po poetickém úvodu strohá zápisová čísla. Jsou skvělá, znamenají totiž, že můžeme přijmout všechny prváčky, kteří úspěšně prošli zápisem (nemusíme mezi nimi losovat, to se nám ulevilo), a zároveň otevřeme dvě ideálně naplněné první třídy. Zápis u nás absolvovalo 49 dětí, rozhodnutí o přijetí dostane 36. A protože některé děti absolvují zápis v dodatečném, náhradním termínu, přivítáme v září ve dvou prvních třídách mezi šestatřiceti až čtyřiceti prváčky. „Moc se na vás těšíme!“ A ještě jeden vzkaz pro rodiče předškoláčků. Vážíme si Vašeho zájmu a Vaší důvěry, i díky ní otevřeme v září 2018 podruhé v historii školy 18 tříd!
Mnohem více fotografií ze zápisu zveřejníme na našich facebookových stránkách.