Co nás čeká v únoru 2018

před 22 dny, 31.1.2018 Prázdniny, soutěže, projekty

Šest dní volna. Jeden den pololetních a pět dnů jarních prázdnin. Aniž bychom chtěli jakkoliv zpochybňovat řadu dalších událostí, domníváme se, že ze všech kolonek únorového plánu budou pro naše žáky nejzajímavější právě ty, které obsahují slovo prázdniny. Těší se na ně.
My se zase těšíme na to, že po dvou měsících budeme ve škole kompletní, těšíme se na řadu akcí. Třeba na tradiční „fašankový projekt“ prvního stupně nebo na žákovské shromáždění (uskuteční se sice až v březnu, ale už prvního března). Doplňme, že naše žáky čekají školní i okresní kola několika soutěží či olympiád, a je jasné, že ani v únoru se ve škole nudit nebudeme.
Nezapomněli jsme navíc ani na rodiče, připravili jsme pro ně oblíbenou kavárničku, téma si tentokrát v anketě vybrali sami rodiče (Vztahy mezi staršími a mladšími sourozenci a jak na ně). Výběr z plánu na únor najdete v příloze tohoto článku a také v rubrice Kalendář událostí (pravá lišta webu).