Co nás čeká v únoru 2017

před 10 měsíci, 1.2.2017 Jarní prázdniny!

V první řadě jarní prázdniny! A tím bychom možná v případě výčtu událostí, které nás čekají během února, mohli skončit. Naši žáci, a přiznejme, že nejen oni, je budou nepochybně považovat za nejdůležitější událost tohoto měsíce. Úplně by možná nesouhlasili sedmáci, kteří už tuto neděli odjíždějí na lyžařský výcvikový kurz. Těší se víc na prázdniny, nebo na hory? Těšit se je pořád na co. Třeba na tradiční projekt prvního stupně „Fašank“ nebo na už stejně tradiční žákovské shromáždění. Přidejme, že naše žáky čekají okresní kola čtyř olympiád (čeština, němčina, recitace, zeměpis) a je jasné, že ani v únoru se ve škole nudit nebudeme. Výběr z plánu na tento měsíc najdete v příloze tohoto článku a také v rubrice Kalendář událostí (pravá lišta webu).