Co nás čeká v říjnu 2016

před 1 rokem, 3.10.2016 Podívejte se na výběr z akcí, které nás ve škole čekají během října

V tomto školním roce první žákovské shromáždění. Sběr papíru rozložený do tří dnů. Adaptační pobyty pátých a šestých tříd. Projekt školní družiny i projekty jednotlivých tříd, to je stručný výběr z akcí, které nás ve škole čekají během října. Zapomenout nesmíme ani na deváťáky, kteří na začátku října dostanou témata pro své absolventské práce. Během října ukončíme náš dvouletý mezinárodní projekt, ve kterém naši učitelé sledují práci svých zahraničních kolegů nebo v jejich školách přímo učí, tři kolegyně se tentokrát podívají do školy ve španělském městě Almeria. A právě v říjnu pozveme rodiče na první (v loňském školním roce tak oblíbenou) kavárničku s Mgr. Karlem Opravilem (téma „Jak dokonale znechutit dítěti školu“). Výběr z plánu akcí na říjen najdete v příloze tohoto článku a také v rubrice Kalendář událostí (pravá lišta).