Co nás čeká v prosinci 2018

před 14 dny, 27.11.2018 Práce, zábava, atmosféra Vánoc

Vánoce, Vánoce. Jo, přicházejí. A také v naší škole jich bude plno. Než si ale užijeme vánočních akcí, čeká nás poměrně slušná šichta. Takže vše se nám ve škole potká přesně v pořadí: Práce, zábava a atmosféra blížících se Vánoc. Na první pohled to vyplývá z plánu akcí připravených na prosinec 2018. Školou znovu bude procházet Mikuláš (na čem asi letos přijede?), čekají nás oblíbené vánoční dílničky i vánoční shromáždění všech žáků školy. Pobavíme se na vánočních besídkách, užijeme si koncert kvarteta (vystoupí náš absolvent Radek Blahuš). Deváťáci ale ještě před tím musí zvládnout náročnou obhajobu absolventských prací, naplánovanou na odpolední hodiny. To proto, aby ji mohli sledovat a hodnotit všichni vyučující druhého stupně. A pokud naši činnost dobře znáte, víte, že tradičním akcím ponecháváme jejich známou podobu, vždy ji ale obohatíme o nové prvky. Stejně tomu bude i při Ježíškových dílničkách, tentokrát jsme je pojali jako „Vánoce ze století do století“. Podrobnosti už najdete na našem facebooku, úplné detaily představíme během prvních prosincových dnů. Tak ať máte, nejen v prosinci, vždy nějaký příjemný důvod, kvůli kterému se vyplatí přijít do naší školy. Na výběr z největších prosincových akcí se můžete podívat do přílohy tohoto článku nebo do rubriky Kalendář událostí (pravá lišta).