Co nás čeká v prosinci 2015

před 2 roky, 30.11.2015 Podívejte se, co nás ve škole čeká během prosince.

Práce, zábava a atmosféra blížících se Vánoc se ve škole potkají během příštích týdnů. Na první pohled to vyplývá z plánu akcí připravených na prosinec 2015. Školou znovu bude procházet Mikuláš, čekají nás oblíbené vánoční dílničky i vánoční shromáždění všech žáků školy. Pobavíme se na vánočních besídkách a půjdeme si také zabruslit. Deváťáci ještě před tím musí zvládnout náročnou obhajobu absolventských prací, naplánovanou na odpolední hodiny. To proto, aby ji mohli sledovat a hodnotit všichni vyučující druhého stupně. Akcí bude v prosinci mnohem víc, v posledním prosincovém týdnu například filmové dopoledne s besedou (promítat a diskutovat se bude na několika místech přímo v naší škole).
A pokud naši činnost dobře znáte, víte, že tradičním akcím ponecháváme jejich známou podobu, vždy ji ale obohatíme o nové prvky. Stejně tomu bude i při Ježíškových dílničkách, tentokrát jsme je pojali jako andělské Vánoce. Dílničky jsou naplánovány na čtvrtek 10. 12. 2015, program vyvrcholí mezi 16.00 a 17.00 v tělocvičně školy. Čeká na Vás spousta překvapení, do programu se zapojí všechny třídy!!!, a jak už se stalo tradicí, také kompletní pedagogický sbor. Vánoční punč pro dospělé vaří členové hlavního výboru sdružení rodičů. Tak ať máte, nejen v prosinci, vždy nějaký příjemný důvod, kvůli kterému se vyplatí přijít do naší školy. Na výběr z největších prosincových akcí se můžete podívat do přílohy tohoto článku nebo do rubriky Kalendář událostí (pravá lišta).