Co nás čeká v listopadu 2016

před 1 rokem, 30.10.2016 Podívejte se na výběr z listopadových událostí

Po pěti volných dnech si můžete přečíst, co nás ve škole čeká během listopadu. Deváťáci absolvují srovnávací testy společnosti Scio. Také díky těmto testům zjistí, jaké jsou jejich předběžné šance na přijetí na vysněné střední školy. Spousta listopadových událostí se koncentruje do čtvrtků. První listopadový čtvrtek nás čeká schůzka s hlavním výborem sdružení rodičů, o týden později třídní schůzky (v této souvislosti chystáme jedno překvapení). Na třetí listopadový čtvrtek připadá státní svátek, a proto už tradičně zveme všechny sportumilovné dívky na 13. ročník tradičního volejbalového turnaje O Pohár 17. listopadu.

V polovině listopadu odletí tři vyučující do Velké Británie, aby zde na prvním přípravném setkání domluvili detaily dalšího mezinárodního projektu, na který jsme získali dotaci. Opět v něm potkáme školy, se kterými jsme spolupracovali už v některých předcházejících projektech (Finsko, Severní Irsko, Slovinsko) a nově školy z Chorvatska a z Itálie. Na úvodní projektové schůzce budeme mimo jiné řešit možnosti výjezdu našich žáků do partnerských škol.

Další podrobnosti k tomu, co nás ve škole nemine během listopadu, najdete v příloze tohoto článku a také v rubrice Kalendář událostí (pravá lišta). Na tomto místě snad ještě zdůrazníme, že na konci listopadu od nás rodiče poprvé v tomto školním roce převezmou hodnocení dovedností svých dětí (podrobnosti vysvětlíme na třídních schůzkách).