Co nás čeká v listopadu 2015

před 2 roky, 1.11.2015 Máme před sebou náročný měsíc se spoustou událostí

Po pěti volných dnech si můžete přečíst, co nás ve škole čeká během listopadu. Náročný měsíc bude ve znamení zahraničních výjezdů. Žáků i učitelů. Deset žáků odletí na jazykový vzdělávací pobyt do Londýna, dalších deset žáků odjede na stejný vzdělávací pobyt do německého Augsburgu. Vzdělávat se budou také učitelé. Čtyři naši kolegové pojedou na stáže zaměřené na výuku matematiky a přírodovědných předmětů, budou sledovat své kolegy v Severním Irsku a ve Slovinsku. Deváťáci absolvují srovnávací testy společnosti Scio (podrobnosti k testování v závěru článku). Na úterý 17. listopadu zveme všechny sportumilovné dívky na tradiční volejbalový turnaj. A 19. listopadu nás čeká setkání s rodiči na třídních schůzkách. Další podrobnosti k tomu, co nás ve škole nemine během listopadu 2015, najdete v příloze tohoto článku a také v rubrice Kalendář událostí (pravá lišta).

Testy Scio, deváté ročníky:

Obecné studijní předpoklady: středa 4. 11. 2015, první dvě vyučovací hodiny

Český jazyk: čtvrtek 5. 11. 2015, třetí vyučovací hodina

Matematika: pátek 6. 11. 2015, první dvě vyučovací hodiny

Anglický jazyk: středa 18. 11. 2015, třetí a čtvrtá vyučovací hodina

Žáci, kteří se zúčastní zahraničního zájezdu do Londýna, píší testy v těchto termínech:

Obecné studijní předpoklady: úterý 10. 11. 2015, sedmá a osmá vyučovací hodina

Český jazyk: středa 11. 11. 2015, pátá vyučovací hodina