Co nás čeká v lednu 2019

před 6 měsíci, 1.1.2019 Ostrý start do nového roku

Přijímá se to hůře, ale vánoční svátky jsou za námi. Co nás po nich čeká ve škole? Tradiční lednový „boj“ žáků o co nejlepší známky s úsilím stoupajícím úměrně blížícímu se termínu pololetního vysvědčení. Těšíme se na školní a okresní kola různých olympiád a soutěží a leden přinese i další oblíbenou akci, totiž ples pořádaný sdruženími rodičů obou kunovických základních škol. V polovině ledna odjedou naši sedmáci na lyžařský výcvikový kurz a ve stejném termínu také nabídneme rodičům kavárničku zaměřenou na rozdíl mezi znalostmi a dovednostmi.Také v novém roce se těšíme na viděnou v naší škole. Přehled lednových akcí najdete v příloze tohoto článku a také na pravé liště webu v rubrice Kalendář událostí.