Co nás čeká v lednu 2019

před 19 dny, 1.1.2019 Ostrý start do nového roku

Přijímá se to hůře, ale vánoční svátky jsou za námi. Co nás po nich čeká ve škole? Tradiční lednový „boj“ žáků o co nejlepší známky s úsilím stoupajícím úměrně blížícímu se termínu pololetního vysvědčení. Těšíme se na školní a okresní kola různých olympiád a soutěží a leden přinese i další oblíbenou akci, totiž ples pořádaný sdruženími rodičů obou kunovických základních škol. V polovině ledna odjedou naši sedmáci na lyžařský výcvikový kurz a ve stejném termínu také nabídneme rodičům kavárničku zaměřenou na rozdíl mezi znalostmi a dovednostmi.Také v novém roce se těšíme na viděnou v naší škole. Přehled lednových akcí najdete v příloze tohoto článku a také na pravé liště webu v rubrice Kalendář událostí.