Co nás čeká v lednu 2016

před 2 roky, 1.1.2016 Podívejte se, co nás ve škole čeká během prvního měsíce nového roku

Žádný pozvolný rozjezd, ale spíš ostrý start do nového roku absolvují žáci i učitelé naší školy. Kromě obvyklého „boje“ o co možná nejlepší známky na pololetním vysvědčení čekají na žáky školní, případně už okresní kola různých olympiád a soutěží. Důvod přijít do školy opakovaně nabízíme také dospělým. Na leden jsme připravili tři kavárničky, jedna je určena výhradně rodičům budoucích školáků, u dalších dvou kavárniček věříme, že se na nich potkají rodiče současných i budoucích žáků. Leden přináší ještě dvě tradiční a důležité akce, konkrétně zápis do prvních tříd a oblíbený ples pořádaný sdruženími rodičů žáků obou kunovických škol. Podrobnější výběr z akcí plánovaných na leden 2016 najdete v příloze tohoto článku i v rubrice Kalendář událostí na pravé liště tohoto webu. Tak na viděnou ve škole.