Co nás čeká v květnu 2019

před 3 měsíci, 1.5.2019 Finišujeme, ještě dva měsíce

Ještě dvě první středy a je tady cíl. Do prázdnin nás ale pořád ještě čeká spousta práce, dominuje i plánu květnových akcí. Třeba v podobě absolventských prací žáků našich pátých tříd, přejeme jim, ať si v roli, která pro ně bude přece jen nová, vedou co možná nejlépe. V květnu budeme držet palce našim žákům, kteří absolvují krajská a snad i celostátní kola soutěží a olympiád. Tradičně náročný květen sice odlehčuje ředitelské volno udělované kvůli házenkářskému turnaji, jehož účastníci nocují u nás ve škole, ale ještě náročnějším ho dělá zahraniční stáž. V druhé polovině května odjedou dva vyučující za zkušenostmi do školy v Itálii, zakončíme tím náš tříletý mezinárodní projekt. A záblesk prázdnin se v plánu na květen objevuje v podobě prvních školních výletů a exkurzí. Výběr z plánu na květen najdete v příloze tohoto článku a také v rubrice Kalendář událostí. Tak hezké dny (nejen) ve škole.