Co nás čeká v květnu 2017

před 7 měsíci, 1.5.2017 Plánu dominují páťáci

V plánu na květen zabírají nejvíc místa naši páťáci. Nejdřív musí zvládnout své absolventské práce, pak srovnávací testy ministerstva školství a za odměnu se můžou těšit na školu v přírodě. A co další třídy? V květnu nás čeká novinka v životě školy, a sice už na dubnových třídních schůzkách avizovaný Týden bez mobilů. Budeme držet palce našim žákům, kteří absolvují krajská a snad i celostátní kola soutěží a olympiád. Tradičně náročný květen sice odlehčuje ředitelské volno udělované kvůli házenkářskému turnaji, jehož účastníci spí u nás ve škole, ale ještě náročnějším ho dělá zahraniční stáž. V druhé polovině května odjedou tři vyučující za zkušenostmi do školy ve Finsku (stáž je součástí našeho velkého projektu). Výběr z plánu na květen najdete v příloze tohoto článku a také v rubrice Kalendář událostí.