Co nás čeká v dubnu 2017

před 8 měsíci, 2.4.2017 Kalendář je plný událostí

Poslední tři měsíce školního roku bývají nejnáročnější. Platí to pro žáky i pro pedagogický sbor a aktuálně to potvrzuje také plán školních akcí na duben, kalendář je plný od začátku až do konce měsíce. Duben je klíčový pro deváťáky, které čekají přijímací zkoušky na střední školy (všem vám moc držíme palce). Duben bude zároveň napínavý, protože budeme čekat, jak uspějí naši žáci v řadě soutěží, projektů a olympiád (máme zástupce v krajských kolech). A poprvé až v dubnu (nikoliv v lednu či únoru, jak bylo dosud obvyklé) nás čeká zápis do prvních tříd.
Z dubnového plánu ještě zvlášť upozorňujeme na tradiční třídní schůzky a na hodnocení žákovských dovedností, rozdáme ho ještě před třídními schůzkami. Výběr z plánu na duben 2017 je v příloze tohoto článku a také v rubrice Kalendář událostí (pravá lišta webu).