Co nás čeká v červnu 2019

před 2 měsíci, 1.6.2019 Práce, výlety, bilancování, plánování

Už jen jednou v tomto školním roce uslyšíme oblíbenou zkoušku hasičských sirén a prožijeme s tím spojenou první středu v měsíci. Ta další už bude prázdninová. A tomu odpovídá také plán školních akcí na červen, bude především ve znamení vylepšování známek, vždyť do uzavření klasifikace zbývají už jen tři týdny. Logicky nás v červnu čeká také spousta výletů. Chystají se na ně třídy a za odměnu i žákovský parlament. Překvapivě absolvujeme ještě také nějaké soutěže, konkrétně Veroniku Machálkovou čeká celostátní kolo soutěže v recitaci. Na poslední předškoličce přivítáme naše předškoláčky a pak už se budeme spíš loučit (slavnostní vyřazení deváťáků, poslední žákovské shromáždění), hodnotit (vysvědčení, IQ Star) a plánovat (představíme pedagogický tým pro nový školní rok). Výběr z plánu akcí na červen najdete v příloze tohoto článku a také v rubrice Kalendář událostí na pravé liště tohoto webu. Klidný červen (nejen) ve škole.