Co nás čeká v březnu 2018

před 10 měsíci, 28.2.2018 Prostřídají se akce našich současných a budoucích žáků

Akce pro naše současné žáky se prostřídají s akcemi pro naše budoucí žáky. A aby toho nebylo málo, věříme, že do školy během března zavítá také hodně rodičů. Ale hezky postupně. V souvislosti s blížícím se zápisem nabízíme našim budoucím žákům i jejich rodičům možnosti, jak se seznámit se školou (podrobný seznam akcí najdete v rubrice Zápis 2018 na horní liště našeho webu). Rodičům našich současných žáků nabízíme možnost ovlivnit budoucí směřování naší školy, stačí přijít na dílničku věnovanou koncepci rozvoje školy. Zkrátka pochopitelně nepřijdou ani ti nejdůležitější, naši žáci. Čeká je mimo jiné tradiční Nocování s Andersenem (ve škole tentokrát přespí pět tříd), koncert, divadlo, řada soutěží a olympiád, potkáme se na tradičním žákovském shromáždění, některé třídy absolvují výuku v prostorách hradišťské „průmyslovky“, těšíme se na velikonoční řádění, čekají nás velikonoční prázdniny. A výuka, výuka, výuka. Výběr z plánu na březen najdete v příloze tohoto článku a také v rubrice Kalendář událostí (pravá lišta webu).