Co nás čeká po jarních prázdninách

před 7 měsíci, 6.3.2020 Březen plný událostí

Březen začal z pohledu žáků (a přiznejme, že i kantorů) optimálně, totiž jarními prázdninami. Zbývající tři týdny budou ale plné událostí. Věříme, že do školy zavítá hodně rodičů našich budoucích prváčků. Právě pro předškoláky a jejich rodiče připravujeme dvě březnové předškoličky (podrobnosti na horní liště našeho webu v rubrice Zápis 2020). Zkrátka pochopitelně nepřijdou ani ti nejdůležitější, naši žáci. Čeká je mimo jiné tradiční Nocování s Andersenem, řada soutěží a olympiád, některé třídy absolvují projektové dny mimo školu. Připravili jsme také tradiční rodičovskou kavárničku (téma včas sdělíme). A v pátek 20.3. propojíme celou školu – věříme, že v rámci našeho projektu Meziročníkové vyučování se při práci na jednotlivých tématech podaří propojit různé věkové skupiny (tento projekt jsme naposledy realizovali před třemi lety). Výběr z plánu na březen najdete v příloze tohoto článku a také v rubrice Kalendář událostí (pravá lišta webu).