Co nás čeká (nejen) v lednu 2018

před 2 měsíci, 1.1.2018 Ostrý start do nového roku čeká žáky i učitele naší školy

Potěšující to není, ale vánoční svátky jsou za námi. Co nás (nejen) po nich čeká ve škole? Tradiční lednový „boj“ žáků o co nejlepší známky s úsilím stoupajícím úměrně blížícímu se termínu pololetního vysvědčení. Těšíme se na školní a okresní kola různých olympiád a soutěží a leden přinese i další oblíbenou akci, totiž ples pořádaný sdruženími rodičů obou kunovických základních škol. V lednu také nabídneme rodičům čtyři témata, ze kterých si sami mohou vybrat to nejzajímavější pro připravovanou tradiční kavárničku (plánujeme ji na začátek února). Podrobnější výběr z akcí plánovaných na leden 2018 najdete v příloze tohoto článku i v rubrice Kalendář událostí na pravé liště tohoto webu.
A protože je začátek nového kalendářního roku, dovolujeme si už dnes připomenout, že v březnu nebo v dubnu Vám nabídneme možnost podílet se na přípravě koncepce rozvoje školy na další tři roky (na toto téma plánujeme speciální rodičovskou dílničku, konkrétní termín sdělíme v dostatečném předstihu). A jakkoliv se to může zdát předčasné, už teď všem doporučujeme, aby si v kalendářích výrazně označili sobotu 23.6.2018. Na tento termín připravujeme celodenní oslavy 25. výročí existence naší školy. Také v novém roce se těšíme na viděnou v naší škole.