Co nás čeká během května

před 2 roky, 3.5.2016 Tradičně náročný měsíc je spojený se spoustou akcí

Páťáci odjedou na školu v přírodě a další třídy čekají tradiční výlety. Budeme držet palce našim žákům, kteří absolvují krajská i celostátní kola soutěží a olympiád. Páťáci se předvedou se svými absolventskými pracemi. Čekají nás projektové dny. Tradičně náročný květen sice odlehčuje ředitelské volno udělované kvůli házenkářskému turnaji, jehož účastníci spí u nás ve škole, ale ještě náročnějším ho dělá zahraniční stáž. V druhé polovině května odjedou tři vyučující za zkušenostmi do školy ve španělském městě Almeria (stáž je součástí našeho velkého projektu). Výběr z plánu na květen najdete v příloze tohoto článku a také v rubrice Kalendář událostí (neobsahuje zatím termíny všech školních výletů).