Co jsme připravili na listopad

před 13 dny, 30.10.2019 Měsíc bude ve znamení potkávání (se)

Dva dny prázdnin jsou pryč a vy se můžete podívat, co nás ve škole čeká během nového měsíce. Listopad bude ve znamení potkávání (se). Potkají se všichni žáci školy, těšíme se na první žákovské shromáždění v tomto školním roce. Potkají se rodiče s učiteli na třídních schůzkách. Potkají se všechny sportumilovné dívky (současné žákyně i absolventky) při tradičním volejbalovém turnaji O Pohár 17. listopadu, státní svátek tak znovu oslavíme sportem.
Listopad bude také ve znamení testování. Deváťáci absolvují srovnávací testy společnosti Scio. Také díky těmto testům zjistí, jaké jsou jejich předběžné šance na přijetí na vysněné střední školy. A aby toho testování nebylo málo, čeká naše osmáky povinné testování organizované ministerstvem školství.
Další podrobnosti k tomu, co nás ve škole nemine během listopadu 2019, najdete v příloze tohoto článku a také v rubrice Kalendář událostí (pravá lišta).