Červená a bílá

před 6 měsíci, 28.6.2017 V posledním týdnu před prázdninami se U Pálenice tradičně sportovalo.

V úterý 27.6. ráno se celá škola sešla v atriu k slavnostnímu zahájení školních olympijských her, které byly vyvrcholením celoročního školního projektu Kunovice míří do Tokia. Moderování úvodního ceremoniálu, kterého se zúčastnil i „Emil Zátopek“, se úspěšně zhostili Šimon Ludvíček a Ondřej Kavka, oba ze 7.A třídy. Součástí sportovního dne byla i Zátopkova štafeta na 5000m. Po jejím ukončení jsme se rozešli na jednotlivá sportoviště, která nám přichystaly sportovní kluby města Kunovice. Třešničkou na dortu celé sportovní akce a odměnou pro žáky byl řízek v jídelně. A proč červená a bílá? Zkuste hádat … .