Čarodějnické shromáždění

před 21 dny, 30.4.2019 V červené a černé

Červená a černá sice nejsou barvy naší školy, v úterý 30.4.2019 tomu ale vše nasvědčovalo. Alespoň při pohledu do tělocvičny, kde jsme se všichni sešli na tradičním žákovském shromáždění. Většina žáků i vyučujících vyslyšela výzvu žákovského parlamentu a přišla oblečena právě v červeném či černém, případně dovedně zkombinovala obě barvy. Proč? „Protože se dnes upalují čarodějnice,“ vysvětlily v úvodu shromáždění vyučující Zdenka Peterková a Pavlína Strýčková, které s žákovským parlamentem pracují.
Jaké shromáždění bylo? Tradiční. Připomněli jsme si všechny akce, události i úspěchy uplynulých dvou měsíců. K celé škole mluvili velcí, menší i nejmenší, potvrdili tím své dovednosti. A všichni v publiku prokázali během shromáždění vysokou míru tolerance, to vážně není málo. Jsme rádi, že jsme zase byli všichni spolu. Dva měsíce před koncem školního roku. Tak ještě dvě první středy a jdeme na prázdniny.