Bylo, nebylo, za sedmero horami ...

před 11 měsíci, 13.12.2019 2. místo naší Kačky Křižanové ve výtvarné soutěži

ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí pořádají každým rokem v měsíci prosinci, v době adventu, velkou výtvarnou výstavu spojenou s výtvarnými dílničkami pro děti i dospělé a s dalším hudebním, tanečním a divadelním představením.

Letos byla vyhlášena výtvarná soutěž na téma Bylo, nebylo, za sedmero horami a sedmero řekami … Děti soutěžily v kategoriích: děti MŠ, 1. – 3. třída, 4. – 6. třída a 7. – 9. třída.

Slavnostní vyhodnocení proběhlo na vernisáži výstavy v sobotu 7. 12. 2019 ve 14:30 hodin. Vyhodnoceny byly vždy tři nejlepší práce v každé kategorii.

Naší velké výtvarnici Kačce Křižanové se podařilo obsadit krásné druhé místo v kategorii dětí 4. - 6. třídy. Gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.