Bronzový pohár pro družstvo starších žákyň z Poháru rozhlasu

před 2 roky, 10.5.2016 Při 48. ročníku Poháru rozhlasu se mnoho našich atletů v okresním kole blýsklo skvělými výkony.

V pondělí 9. května se tři družstva naší školy vydala do Uherského Hradiště na tradiční lehkoatletické závody. Nejlépe se dařilo týmu starších žákyň, holky ve všech disciplínách předvedly výkony na hranici svých možností, a většina si vytvořila nové osobní rekordy. Odměnou byl bronzový pohár za třetí místo. Starší chlapci vybojovali 6. místo, mladším dívkám patří osmá příčka. Mezi jednotlivci vynikla Kristýna Minaříková dvěma druhými místy ve sprintu a skoku dalekém, Karolína Mitanová obsadila stříbrnou pozici v běhu na 600m, bronzová umístění patří Elišce Šišperové ve skoku vysokém a Viky Volasové ve vrhu koulí. V každé disciplíně startovalo více než 30 závodníků, proto je umístění v desítce velkým úspěchem, a tak se v tabulce dozvíte o dalších výborných výkonech a umístěních.  Všem našim atletům patří poděkování za skvělou reprezentaci školy.

Starší žákyně: Kristýna Minaříková, Viktorie Volasová, Kristýna Skálová, Alžběta Černá, Veronika Ševčíková, Pavlína Vlčnovská, Klára Dlapková, Klára Kopuncová, Karolína Tkadlecová, Eva Kunovjánková  a Kateřina Důbravová

Starší žáci: Petr Kadah, Jakub Franek, Michael Štěrba, Tomáš Škrabal, Dominik Pollák, Jakub Machálek, Jakub Ševčík, Mikuláš Fornůsek, Martin Hráček, Dalibor Mitana a Petr Fialík

Mladší žákyně: Karolína Mitanová, Eliška Šišperová, Zuzana Kučerová, Jindřiška Marková, Nela Janků, Kamila Sochorcová, Darina Důbravová, Julie Kölblová, Petra Čechová a Barbora Fornůsková

místo