Bronzové medaile ze Sportovních her v Uh. Hradišti

před 4 měsíci, 16.6.2017 Žákyně pátých ročníků vybojovaly krásnou třetí příčku ve vybíjené.

Velkou radost nám udělaly dívky z pátých tříd, kterým se podařilo získat bronzovou medaili ve vybíjené. Celkem se zapojilo do turnaje sedm týmů a v silné konkurenci základních škol z Uh. Hradiště naše děvčata nestačila pouze na ZŠ Sportovní a ZŠ Za Alejí.

Sportovního dopoledne s více než desetiletou tradicí se zúčastnila i další naše družstva. V beach volejbalu nás reprezentovali žáci devátého ročníku.  Mladší prvostupňoví chlapci ze 4. a  5.ročníků a jejich starší spolužáci ze sedmé třídy hráli ve svých kategoriích fotbalové turnaje v malé kopané. Více se dařilo mladším fotbalistům, kteří skončili pouze o jeden bod za třetí ZŠ Unesco.  U starších fotbalistů jsme měli problém vůbec poskládat tým, jelikož dvě třídy odjely na školní výlet.

Přestože ranní počasí vypadalo, že sportovní den bude muset být poprvé zrušen, nakonec se úderem osmé hodiny umoudřilo a my si tak mohli užít jednu z posledních sportovních akcí školního roku. Všechny naše sportovce chválíme za vzornou reprezentaci naší školy a budeme doufat, že nabyté zkušenosti zúročí v dalších sportovních kláních.

Vybíjená

Fojtová Kateřina,  Gašparová Elen, Snopková Kristýna, Mazurová Aneta, Pochylá Kristýna, Migotová Barbora, Pochylá Ester, Horáková Amálie,  Franková Andrea, Slavíková Žaneta, Snopková Sabina, Luběnová Veronika, Šoffová Vanessa, Martinů Viktorie

Beach volejbal

Minaříková Kristýna, Ševčíková Veronika, Fornůsek Mikuláš