Bronzové medaile z krajského kola

před 2 roky, 21.10.2015 Více než 60 stolních tenistů přijelo do Kunovic bojovat o tituly krajských přeborníků.

.

Naši školu tentokrát navštívili žáci a studenti ze Zlína, Uherského Hradiště, Uherského Brodu, Dolního Němčí, Horní Bečvy, Holešova, Vsetína a Valašské Polanky. Všichni účastníci krajského kola AŠSK předváděli vynikající stolní tenis a dokazovali, že si s celuloidovým míčkem a pálkou dobře rozumějí. Náš chlapecký tým v sestavě Petr Fialík, Jakub Machálek, Jan Hartman a Mikuláš Fornůsek tentokrát na stupně vítězů nedosáhl a obsadil 4. místo. Družstvo dívek: Vika Volasová, Terka Juráková a Katka Důbravová získalo krajský bronz a Bětka Černá a Bětka Lesová skončily čtvrté. Pro všechny naše reprezentanty to byla výborná zkušenost, zahráli si s nejlepšími stolními tenisty základních škol celého Zlínského kraje. .