Bojovali jsme o pohár

před 1 měsícem, 19.9.2019 18. ročník se vydařil

Atletická soutěž ,,O pohár starosty města Uherské Hradiště" letos proběhla ve znamení čísla 18. Středa 18. září byla dnem, kdy se setkali nejlepší atleti našeho okresu, aby poměřili své síly na 18. ročníku této tradiční soutěže. Všichni závodníci startovali ve čtyřech disciplínách: sprint na 60 metrů, skok daleký, hod míčkem (vrh koulí - starší žáci) a vytrvalostní běh. V každé kategorii změřilo své síly čtyřicet atletů a atletek. V obrovské konkurenci se reprezentanti naší školy rozhodně neztratili, všichni bojovali do posledních sil a předvedli skvělé výkony.

Na medailové příčky dosáhla Veronika Machálková, která obsadila druhé místo v hodu kriketovým míčkem. Neuvěřitelnou všestrannost předvedla Daniela Klišíková. Ve sprintu dosáhla na stříbro, čtvrté místo vybojovala Daniela ve vrhu koulí i v běhu na 800 metrů. Ve skoku dalekém se dařilo především klukům. Filip Hanáček si doskočil pro bronz a Šimon Kopunec obsadil čtvrté místo ve skoku dalekém i v běhu na 600 metrů.