Boj o pohár se nám vydařil

před 26 dny, 26.9.2018 Naši atleti předvedli skvělé výkony!

Ve středu 26. září se konal již sedmnáctý ročník tradiční atletické soutěže „O pohár starosty města Uherského Hradiště.“ Ani mrazivé ráno neodradilo naše atlety, kteří se utkali s ostatními žáky okresu v nejrůznějších atletických disciplínách a předvedli opravdu skvělé výkony.

Filip Hanáček zazářil v hodu míčkem a výkonem 53,97 metru vybojoval 1. místo. Ve skoku dalekém výkonem 454 cm dosáhl na bronzovou příčku. Mezi děvčaty zabodovala Petra Čechová, které výkonem 2:45,99 o pouhých 16 setin sekundy uniklo zlato v běhu na 800 metrů. Ani mladší dívky se v těžké konkurenci neztratily. Krásné 4. místo Natálky Slunéčkové (36,4m) a 5. místo Amálky Horákové (35,85m) v hodu míčkem jsou jasným důkazem.

Kategorie mladších i starších žáků se utkaly ve čtyřech disciplínách: 60 m, skok daleký, míček/koule (u starších) a vytrvalostní běh na 600 m/800 m (u starších).

Zažili jsme opravdu krásný sportovní den. Všem našim reprezentantům patří velká pochvala a poděkování za jejich výkony.

Školu reprezentovali:

Mladší dívky: Amálie Horáková, Kateřina Fojtová, Natálie Slunéčková