Angličtináři zabojovali

před 10 dny, 15.1.2020 Známe už naše želízka v ohni v okresním kole olympiády v JA!

.

V úterý 14. ledna 2020 poměřili na půdě naší školy svoje znalosti anglického jazyka žáci šestých, sedmých a osmých tříd. Soutěž sestávala ze tří částí. Po testu slyšeného porozumění jazyku jsme se vrhli na ústní část, jejíž součástí byl i popis obrázku běžných situací, ve kterých se lidé během svého života mohou ocitnout. V této jistě nelehké olympiádě mezi mladšími žáky uspěl Tomáš Chlachula ze 6.A na třetím místě, o druhé místo se letos podělili Viktor Šácha ze 7.B a Linda Drštičková ze 6.A a vítězství v letošním školním roce patří Petru Němcovi ze 7.B.  Mezi staršími žáky vybojovala třetí místo v soutěži Magdaléna Marie Hlavačková z 8.B, druhé místo patří Albertu Pekárkovi z 9.B a prvním místem se pyšní opětovně Tereza Šafářová z 9.B. Děkujeme všem účastníkům školního kola olympiády za jejich účast v soutěži. Věnovali svůj volný čas aktivitě navíc, podstoupili zkoušku svých znalostí a sebe sama a mnohdy sami sebe i překonali. Přejeme oběma soutěžícím na prvních místech hodně štěstí v okresním kole olympiády, které se bude konat 17. a 18. února 2020 na ZŠ Unesco v Uherském Hradišti.