Adaptační pobyt podruhé, tentokrát v podání šesťáků

před 1 rokem, 13.10.2016 Aneb dva dny mimo školu

Po páťácích absolvovali dvoudenní adaptační pobyt také žáci našich šestých tříd. Proč? Protože v obou šestých třídách máme jedenáct nových žáků, a to je dobrý důvod k tomu, aby se poznali i jinde než ve škole. Cíl obou tříd byl Slovácký dvůr v Ostrožské Nové Vsi. Zatímco 6.A tady prožila oba dny, 6.B do Ostrožské Nové Vsi doputovala po dnu stráveném ve skautské klubovně v Uherském Hradišti. Co se dělo cestou?  „Povídali jsme si o všem možném, zahráli jsme si Kimovu hru a jiné aktivity, u kterých jsme si procvičili svoji paměť v týmech,“ vzpomínají žáci obou tříd. Týmová práce, ta provázela žáky během celého adaptačního pobytu. „Parta byla perfektní, po oba dny vládla pohoda,“ těší třídní učitelky, Mgr. Pavlínu Strýčkovou a Mgr. Ivanu Pavlišovou.