Adaptační pobyt 5. ročníků

před 1 rokem, 7.10.2016 Byli jsme spolu...

Adaptační dvoudenní pobyt je, když:

• Se dává dohromady nový kolektiv a poznáme se jinak než ve škole.
  • Se užije spousta srandy.
  • Vycestujeme mimo školu a ani se nám nechce domů.

To vše se našim páťákům splnilo ve středu 5. a ve čtvrtek 6. října 2016, když hned po ránu vyrazili vlakem směr Uherský Ostroh. A jak to bylo dál, už popisují sami páťáci. „Rozdělili jsme se podle tříd a ujaly se nás naše třídní učitelky (Lucie Kudlová a Lucie Bártová). Náš program byl jasný, a to vyzkoušet si zajímavé hry, které byly zaměřeny na utužení našeho nového kolektivu. Zahráli jsme si spoustu soutěží, kterých jsme se účastnili všichni společně. S organizací her nám pomáhal „strýc Karel“, náš školní poradenský konzultant. V určitých chvílích se soutěž zvrhla v neuvěřitelný boj. Venkovní aktivity byly nahrazeny procházkou, která měla za cíl naplnit naše hladové krky. Celý pobyt byl úžasný, až se nám nechtělo jet ani domů. Ve všem nám pomáhala naše suprová paní vychovatelka Petra Turčínková.