Adaptační pobyt

před 4 roky, 12.10.2016 Síla týmu je v každém jedinci, který do něj patří... aneb jsme jedna velká parta :) ..

V letošním školním roce jsme se v říjnu účastnili dvoudenního adaptačního pobytu, abychom se lépe poznali a zkvalitnili vzájemné vztahy.

V pondělí 10. října jsme se vydali chůzí do areálu Slováckého dvora v Ostrožské Nové Vsi. Při cestě jsme si povídali o všem možném, zahráli jsme si Kimovu hru a jiné aktivity, u kterých jsme si procvičili svoji paměť v týmech. Na posilněnou nás čekalo malé překvapení v podobě sladkosti.

Po příchodu do areálu Slováckého dvora jsme se ubytovali ve Vinařských búdách, ze kterých jsme byli nadšení. Nejenom ubytování a péče personálu byla po celou dobu našeho pobytu na jedničku, ale také velké díky patří panu kuchaři za výborná jídla.

Hráli jsme míčové hry a nechyběl také náš oblíbený softball.  Pracovali jsme v týmech a ověřili jsme si, jak jsme na tom s kvízy v rámci hry „PONY EXPRESS“.  A večer? Tak velmi moc vytoužená stezka odvahy se nám splnila – byli jste skvělí :). Velkou radost jsme měli také z 18 jamkového golfové hřiště s umělým travnatým povrchem, ale hlavně ze společného času, který jsme si společně tak užili :).

Perfektní parta, pohoda, usměvavá nálada, ubytování a strava na jedničku, ale také kupa krásných a důvěrných zážitků :).

Velké díky rodičům - radost s Vámi spolupracovat :).

Vaše děti jsou báječné a čas s nimi je k nezaplacení :).