Aby škola nespadla!

před 11 měsíci, 21.12.2016 A další podobná přání jsme slyšeli na vánočním žákovském shromáždění

Aby škola nespadla! A neshořela! Skutečně překvapivá přání vyslovili žáci jednotlivých tříd na posledním žákovském shromáždění v tomto kalendářním roce. A protože bylo vánoční, tak jsme si na něm přáli. Přesněji – všechny třídy přály škole. A někdy vlastně i sobě, jako třeba v případě toho nejčastějšího přání, týkalo se nových toalet v celé škole. Ta další přání už byla různá. Namátkou:

• Aby na sebe děti nežalovaly
  • Aby se navzájem netahaly za uši
  • Aby ve škole pořád byli výborní učitelé
  • Aby škola byla pořád taková, jaká je!

I jinak mělo poslední shromáždění v tomto kalendářním roce jiný průběh než obvykle. Přivítali jsme kamarádky z Bělinky, které společně se 4.A zahrály úžasnou předvánoční baladu. Předali jsme dárek sdružení Onka, skupině rodičů onkologicky nemocných dětí. Pobavili jsme se při prezentaci sestavené z fotek za celý kalendářní rok, zazpívali si společně koledy. A alespoň symbolicky poděkovali celému žákovskému parlamentu (nejen) za všechna shromáždění (i to poslední skvěle odmoderovali Ester Kocábová a Šimon Ludvíček).

Tak to je už letos (skoro) všechno. Ještě jeden den a půjdeme domů. Na Vánoce domů!