50. Pohár rozhlasu s Českou spořitelnou

před 5 měsíci, 13.5.2018 Na tradiční celostátní atletickou soutěž jsme vyslali dvě družstva starších žáků a žákyň.

Přes původně ne příliš optimistickou předpověď nás na atletickém stadiónu v Uherském Hradišti přivítaly přímo ideální klimatické podmínky. Konkurence byla jako každý rok hodně velká, protože se jedná o největší sportovní akci během celého školního roku. My jsme letos bohužel nemohli obsadit kategorie mladší žáků a žákyň z důvodu časové kolize s jinou školní akcí. Soutěžilo se v pěti tradičních disciplínách jako 60 m, skok daleký a vysoký, hod míčkem pro mladší žáky a žákyně a vrh koulí pro starší kategorie, vytrvalostní běh a na závěr štafeta 4 x 60 m. Naši atleti bojovali ze všech sil a mnozí si zlepšili svá osobní maxima. Nejlepším individuálním výkonem se blýskla Petra Čechová, která se na 800 m musela sklonit jen před vítězkou a obsadila krásné druhé místo. V součtu bodů jsme jako družstva na pódiové umístění nedosáhli, ale i tak našim sportovcům moc děkujeme za jejich předvedené výkony a stoprocentní nasazení.  Díky všem níže uvedeným!

Starší dívky

Petra Čechová, Barbora Fornůsková, Vanda Charbutová, Zuzana Malinová, Nelly Olbertová, Natálie Šilhavíková

Starší chlapci

Patrik Bída, Michal Jurák, Daniel Chrástek, Matyáš Kolůch, Štěpán Skopal, Jan Šobáň, Ondřej Třetina, Jan Tvrdoň, Lukáš Vojtěšek